צוות המשרד

צוות המשרד

עו"ד שחר דאי
מוסמך לעריכת דין משנת 2007, מגשר ובורר בהכשרתו. מנהל משותף של המחלקה האזרחית, והעסקית / מסחרית. בעל ניסיון מקצועי רב שנים בעולם העסקי. משמש כיועץ משפטי בתאגידים שונים  ומוסמך משרד המשפטים - האפוטרופוס הכללי לעריכת ייפוי כח מתמשך, מסמך הבעת רצון והנחיות מקדימות על פי החוק.
 
עו"ד נחמיה גורל
מוסמך לעריכת דין משנת 2008, מגשר ובורר בהכשרתו. מנהל משותף של המחלקה האזרחית, המשפט המנהלי והירושה. משמש כמרצה במוסדות שונים, לרבות מרצה מוכר בקורסים לגמולי השתלמות במכללות שונות. מתנדב במסגרות שי"ל ראשון לציון ועמותת "יד-ריבה". חבר וועדת ערעורים לפי חוק הנכים (תגמולים ושיקום) בבית משפט השלום בראשון לציון. מוסמך משרד המשפטים - האפוטרופוס הכללי לעריכת ייפוי כח מתמשך, מסמך הבעת רצון והנחיות מקדימות על פי החוק.
 
עו"ד ארנונה שבד
מוסמכת לעריכת דין משנת 2001, מתמחה בייצוג חייבים ופשיטת רגל. עובדת בשיתוף פעולה עם המחלקה לסיוע משפטי של משרד המשפטים.
 
עו"ד יפעת שבד- דאי
מוסמכת לעריכת דין משנת 2003, מנהלת מחלקה עצמאית ונפרדת של המשפט הפלילי, עובדת בשיתוף פעולה עם הסנגוריה הציבורית של משרד המשפטים במחוזות השונים.
 
צוות הגביה
צוות גביה והוצאה לפועל, המלווה בייצוג נושים ובכלל זה פרטיים ועסקיים, החל מהליכי גביה טרם נקיטת הליכים משפטיים וכלה בעזר למערך המשפטי של עוה"ד בניהול תיקי ההוצאה לפועל, על כל המשתמע מכך.
לקבלת ייעוץ צרו קשר
Share by: